whatsap
Evde Doktor Hizmetleri

Evde Doktor Hizmetleri

Evde Doktor Hizmeti yatağa bağımlı olarak yaşayan ya da evlerinden çıkmadan muayene olmak isteyen bireyler için kullanılmaktadır. Evde Doktor Hizmetinin asıl amacı evden çıkmakta zorluk çeken (fiziksel ya da bedensel engeller) hastaların evlerinde muayene olup tedavilerinin mümkünse evlerinden devam etmelerini sağlamaktır. Evde Doktor Hizmetiyle hastalar, bir hekimin ev ziyareti, tedavi planlanması, ilaç yönetimi ve gerekli ise bakım hizmeti gibi çeşitli sağlık hizmetleri sunar.

Evde Doktor Hizmetleri ile rutin sağlık kontrolleri, kronik hastalıkların takibi ve akut hastalıkların tedavisi gibi hizmetleri şikayetlerinize göre uzman ya da pratisyen doktorlarımız ile sürdürmekteyiz.

Evde Muayene sırasında hastamızın şikayetlerine bağlı olarak doktor, sağlık ekibi gerekli araç gereçler bulunur. Doktor muayene sırasında bir tetkik ya da tedavi uygulamak isterse tüm ilaç araç ve gereçlerimiz hazır bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde hastalarımız teşhis tedavi ve bakım hizmetini evlerinde ya da bulundukları ortamda alabilmektedirler.

Evde Doktor Muayenesi Hizmeti alarak yoğun hastane kuyruklarını beklememenizi ve yatağa bağımlı ya da fiziksel engeli olan hastaları hastane transfer güçlüğünün önüne geçer.

 Sizde Evde Doktor Muayenesi Hakkında detaylı bilgi almak için Karan Evde Sağlık Hizmetleri çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Evde Doktor Hizmeti Nedir?

Evde Doktor Hizmeti yatağa bağımlı, fiziksel engeli olan ya da evinden çıkmadan doktor muayenesi isteyen hastaların başvurduğu bir hizmettir. Evde Doktor Muayenesi ile hastalarımız evlerinde muayene olup teşhis konulabilir, gerekli durumlarda kan tahlilleri yapılabilir, evde yapılabilen EKG gibi testleri yaptırabilir ve serum ya da ilaç tedavisi yaptırabilirler.

Evde Doktor Muayenesi özellikle yatağa bağımlı ve kronik hastalar için büyük önem taşır. Kronik hastalıkların takip edilmesi ve gerekli testlerin belli aralıklarla yapılması gerekliliği hastaların transfer güçlüğü nedeniyle bir sorun haline gelmiştir. Karan Evde Sağlık Hizmetleri olarak hastalarımıza evde muayene tetkik ve tedavi imkânı sunmaktayız.

Evde Doktor Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Evde Doktor Hizmeti almak isteyen hastalarımız sitemizde bulunan iletişim kanallarından Karan Evde Sağlık Hizmetleri çağrı merkezini arar. Çağrı merkezi hastanın durumunu kişisel bilgilerini ve adresini arar. İlgili doktor ile görüşür ve gerekli olan sağlık personeli ve malzemelerin organizasyonunu yapar. Saat planlaması yapılır ve hastaya hizmet verilir.

Evde Doktor Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

 • Evde doktor hizmetinin en önemli avantajı zamandan tasarruf edilmesidir.
 • Doktorun eve gelmesiyle hastane ulaşım sorunları ortadan kalkar.
 • Ameliyat sonrası kontrollerin evde yapılması hastanın konforunu arttırabilir.
 • Hastanelerin yoğunluğu nedeniyle süre avantajı sağlar.
 • Özellikle kronik hastaların hastane kalabalıklarında enfeksiyon kapma riski azalır.
 • Kronik hastaların takip, tedavi ve ilaçları daha kontrollü ve güvenilir olarak yapılır.
 • Hastalar şikayetleri ile ilgili daha fazla danışmanlık hizmeti alabilir.
 • Hastaların bulundukları ortamda muayene olup tedavi olmalarını sağlar.
 • Hastaları ihtiyaçları olan her an doktor muayenesi hizmeti almak güven duymalarını sağlar.
 • Özellikle çocukların hastane korkusu yaşamadan tedavi olmalarına olanak sağlar.
 • Evde doktor hizmeti kapsamlı ve sonuç odaklı tedavi anlayışını taşır.

Evde Doktor Hizmetiyle, doktorumuz hastanın talebiyle düzenli doktor ziyareti hizmeti verebilir, sağlığınız ve kronik hastalıklarınız ve ilaçlarınızı yakından takip ederek koruyucu hekimlik hizmeti verilir. Koruyucu hizmetler hastanın mevcut durumunu koruyup olası risklerin farkında olmanızı sağlar.

Evde Doktor Hizmetleri hastaların tetkik ve tedavi için hastane ortamına girmemesini hedefler. Özelikle kış aylarında hastanelerin kalabalık olması kronik hastaların enfeksiyonla karşılaşma ihtimalini arttırmaktadır. Evde doktor hizmeti enfeksiyon riskini minimalize eder.

Eve Doktor Çağırma Ücreti Ne Kadardır?

Evde Doktor Muayenesi Hizmetinin Ücreti muayeneye gelen doktorun branşına, hizmet alınmak istenilen saate ve konuma göre değişiklik gösterebilmektedir.

Evde Doktor Muayenesi fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Neden Karan Evde Doktor Muayenesi Hizmetini Seçmeliyim?

 1. Tedavilerinizi yaşadığınız ortada alabileceğiniz şekilde düzenleyip, gerekli değişiklikler konusunda hem doktorumuz hem de sağlık ekibimiz sizlere yardımcı olmak amacını ön planda tutar.
 2. Bir hastane odasında ya da muayene odasının stresi olmadan evinizin konforunda muayene ve tedavi olmanızı sağlar.
 3. Sadece bir hastalık ya da yaralanma nedeniyle değil önleyici ve sağlık tedbiri olarak doktorlarımız ve sağlık ekibimizden destek alabilirsiniz.
 4. Kişiselleştirilmiş sağlık hizmetleri geleceğin en gözde sektörleri arasındadır bizde Karan Evde Sağlık Hizmetleri olarak güncel tıbbi donanım ve personellerimizle sektörde öncü firmalar arasında yer almaktayız.

Sizde Evde Doktor Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak Karan Evde Sağlık Hizmetleri çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.