whatsap
Evde Sağlık Hizmetleri

Evde Sağlık Hizmetleri

Evde Sağlık Hizmetleri yatağa bağımlı hastaların takip tedavileri, fiziksel engeli bulunan bireylerin rehabilitasyon ve bakım hizmetleri, anlık tedavi hizmetleri ve koruyucu sağlık hizmetlerinin hastanın bulunduğu ortama uyarlanmasını amaçlamaktadır.

Yatağa bağımlı hastaların tetkik, teşhis ve tedavilerinin hastaneye gitmeden evlerinde yapılması hasta ve yakınlarına büyük bir kolaylık sağlar.

Fiziksel engeli olan bireylerin hastane ulaşım sorunları nedeniyle yapılması gereken tedavi bakımlarının evde yapılabiliyor olması tedavilerinin gecikmesinin önüne geçmektedir.

Anlık tedavi hizmetleriyle evlerinden çıkmadan teşhis ve tedavilerini yaptırmak isteyen bireyler Karan Evde Sağlık Hizmetlerini kullanabilmektedir.

Koruyucu sağlık hizmetlerinin amacı rutin kontrol ve olağan dışı hallerde yaşanabilecek olumsuzlar için sağlık tedbiri alınmasını sağlar.

Evde Sağlık Hizmetleri Nedir?

Evde Sağlık Hizmetleri hastaların yaşam ortamlarında uygulanabilecek bütün takip, tedavi ve bakımları kapsamaktadır. Özellikle yatağa bağımlı hastaların hastane transfer sorunları nedeniyle tedavilerin aksatılmadan yürütülebilmesi Evde Sağlık Hizmetlerinin önemini gün yüzüne çıkarmaktadır.

Kronik hastalıklar nedeniyle hastalıkların takipleri için hastaların kalabalık hastane ortamlarına girip enfeksiyon riskini yaşamadan hizmet almaları sağlanabilmektedir.

Evde sağlık hizmetleri gelişen teknoloji ile birlikte hastanede yapılabilen birçok sağlık hizmetinin evlerde uygulanabilmesine olanak sağlamaktadır. Bizde Karan Evde Sağlık Hizmetleri olarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak güvenilir ve etkin sağlık hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz.

Evde Sağlık Hizmetleri Hangi Hizmetleri Kapsar?

 1. Evde Doktor Muayenesi: evlerinde muayene hizmetinden faydalanmak isteyen hastaların ihtiyacı olan uzmanlık dalında muayene hizmeti verilebilmektedir.
 2. Evde Serum Tedavisi: Akut veya kronik hastalıklarda veya vitamin takviyesi nedeniyle serum taktırmak isteyen hastalara evlerinde verilen hizmettir.
 3. Evde Enjeksiyon Hizmeti: Hastalarımızın reçeteli ilaçları kalça ya da damar yolunda enjeksiyon yoluyla evlerinde uygulanabilir.
 4. Evde Kan Tahlili: Kronik hastalıkların takipleri için evde kan tahlili hizmeti vermekteyiz.
 5. Evde Sonda Takma, Çıkarma ve Değişimi: Evde Sonda Takma Çıkarma ya da Değiştirme hizmeti hastalarımızın evlerinde verilmektedir.
 6. Evde Beslenme Sondası Takma, Çıkarma ve Değişimi: Hastalarımızın beslenme sondaları takip ve değişimleri deneyimli hemşire ve sağlık personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır.
 7. Evde Fizik Tedavi: Fizik tedavi ve fizyoterapi hizmetleri hastalarımızın evlerinde alabildikleri hizmetlerdir.
 8. Evde Pansuman: Özellikle ameliyat sonrası evlerinden çıkamayan hastalarımıza alanında uzman cerrahi hemşirelerimiz tarafından evde pansuman hizmeti verilmektedir.
 9. Evde Glutatyon ve Vitamin Takviyesi: bağışıklık sistemini güçlendirmek ve zinde bir yaşam sürmek isteyen bireylere evde glutatyon ve vitamin takviyesi serum hizmeti verilmektedir.
 10. Evde Ozon Tedavisi
 11. Evde Hasta Bakım Hizmeti gibi birçok hizmeti kapsamaktadır.

Tüm bunların yanında kişiselleştirilebilir bakım ve tedavi planları sayesinde hastanın ihtiyaçlarına uygun alternatifler üretilebilmektedir.

Evde Sağlık Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?

Evde Sağlık Hizmetleri evlerinde ya da bulundukları ortamda sağlık hizmeti almak isteyen akut hastaların ve yatağa bağımlılık nedeniyle evlerinde hizmet almak isteyen herkesin faydalanabileceği özel bir hizmettir.

Herhangi bir kurumda alınan sağlık hizmetlerinin aksine Evde Sağlık Hizmetleri bireylerin ihtiyaç duydukları anda ya da günün istedikleri bir zaman diliminde faydalanabilecekleri bir hizmettir.

Evde Sağlık Hizmetleri 7/24 hizmet veren etkin ve güvenilir olmayı ilk hedefi haline getirmiş alanında uzman ve deneyimli personellerimizle çağın gerekliliklerine ayak uydurarak verdiğimiz hizmetler bütünüdür.

Evde Sağlık Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

 1. Kişilerin bulundukları ortamda sağlık hizmetleri almasını sağlar.
 2. Kronik hastalığı olan hastaların kalabalık hastane (enfeksiyon riski nedeniyle) girmeden takip ve tedavilerinin yapılmasını sağlar.
 3. Yatağa bağımlı ya da fiziksel engeli olan hastaların hastane ulaşım sorun ve maliyetlerini ortadan kaldırır.
 4. Evlerinden çıkmadan sağlık hizmeti almak isteyen bireyler için uygun bir hizmettir.
 5. Hastaların günlük yaşam faaliyetlerini değiştirmeden bulundukları yerde sağlık hizmeti almalarını sağlar.
 6. Sağlık hizmetleri uygulama aşamasında hastane ortamında oluşabilen stres ve kaygının azaltılmasını sağlar.
 7. Hastaların kendi evlerinde ve akrabaları ile birlikte olması tedavinin etkinliğini arttırabilir.

Evde Sağlık Hizmetlerinden Nasıl Faydalanılabilir?

Evde Sağlık Hizmetlerinden faydalanmak isteyen hasta ya da yakınları Karan Evde Sağlık Hizmetleri Çağrı merkezi ya da iletişim kanallarından bize ulaşabilirler.

Çağrı merkezimiz aldığı bütün çağrıları dikkatlice not alır değerlendirir ve koordinasyon personeline iletir. Koordinasyon merkezin de değerlendirilen çağrı hastanın isteklerine en uygun formatta hizmete dönüştürülür. Bu aşamada koordinasyon merkezi hasta ya da yakınları ile birkaç kez görüşme yapmak zorunda kalabilir.

Tüm şartlarda anlaşılması durumunda hastaya en uygun gün ve saatte hastaya hizmet anlık olarak verilebilir ya da hizmet verilmeye başlanılır.

Evde Sağlık Hizmetlerinin Ücretleri Nelere Göre belirlenir?

Evde Sağlık Hizmetleri ücretleri hastaların almak istedikleri hizmete, hizmet almak istedikleri personele, konuma ve süreye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Evde Bakım Hizmetleri, hasta bakım personelleri tarafından alınan hizmetlerde daha uygun bir fiyat sunulabilmektedir. Bunun yanında bakım personellerin sağlık hizmeti verme yetkisi yoktur.

Sizde Evde Sağlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak Karan Evde Sağlık Hizmetleri Çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.